AlmiDecor prezentuje – kolekcja wiosna / lato 2021
Blog

AlmiDecor prezentuje – kolekcja wiosna / lato 2021

Zapraszamy. Wejdź i rozgość się w salonie AlmiDecor. Przed Tobą nasza najnowsza kolekcja na sezon wiosna/lato 2021. Mamy nadzieję, że poczujesz się w jej otoczeniu wyjątkowo, a jednocześnie swobodnie gdyż to meble i dodatki, w których bardzo wyraźnie widoczne jest nasze DNA. To styl i klimat, jaki od lat pomagamy tworzyć w domach naszych użytkowników – styl luksusowej i ponadczasowej elegancji we wnętrzach.

Ubiegły rok pokazał, jak ważna dla nas wszystkich jest wolność i swoboda wyboru. Rok ten pokazał także, jak istotne jest w naszym życiu najbliższe otoczenie, nasz dom, wnętrza i przedmioty, którymi na co dzień się otaczamy. Dlatego w AlmiDecor nie staramy się narzucić naszym użytkownikom jednego określonego stylu. Oferujemy perełki, które stworzą wnętrze z duszą - czy to w stylu noir, efektownym klimacie glamour, eleganckim stylu nowojorskim lub w spokojnym tonie nowoczesnej klasyki. Dajemy miłośnikom pięknych wnętrz wolność wyboru, a jednocześnie gwarancję elegancji, dobrego smaku i jakości, które sprawiają, że bez problemu osiągniesz efekt AlmiDecor w swoim domu.

Najnowsza kolekcja AlmiDecor na sezon wiosna/lato 2021 pełna jest takich klejnotów. Meble i dodatki z najnowszego katalogu, to przede wszystkim kontrastujące ze sobą, a jednocześnie doskonale uzupełniające się materiały. Chrom i różowe złoto odznaczające się na tle matowych frontów lub błyszczącego marmuru. To kamienne blaty oparte na lekkich stalowych lub drewnianych stelażach. To ciepłe drewno zestawione z miękkimi, ekskluzywnymi tkaninami i oryginalną formą. To wreszcie ponadczasowa, efektowna czerń, która jest bezbłędna i która od zawsze stanowi bazę wnętrz sygnowanych logo AlmiDecor.

W naszym najnowszym katalogu znalazły się minimalistyczne stoły jadalniane z kamiennymi lub drewnianymi blatami, jak i pasujące do nich krzesła i fotele, których komfort i design sprzyjają długim spotkaniom z rodziną i przyjaciółmi.

To także komody i bufety które pozwolą Ci schować wszystko to, czego w czasie takich spotkań będziesz potrzebować, a także stylowe kanapy i stoliki kawowe będące zaproszeniem do odpoczynku przy filiżance kawy.

Wraz z nową kolekcją dajemy Ci także gotową aranżację sypialni – w odważnej, nieco artystycznej i ekstrawaganckiej, a przy tym bardzo eleganckiej i opierającej się na ciemnych kolorach i szlachetnych materiałach kolekcji Dali. 

Kolekcja AlmiDecor wiosna / lato 2021 to także liczne dodatki i dekoracje, które uczynią z Twojego wnętrza, przestrzeń z charakterem. Dodatki przywołujące na myśl prace artystów – rzemieślników, piękno natury bądź niezliczone symbole jakie towarzyszą ludzkiej egzystencji.

Wszystkie te projekty mają w sobie cząstkę DNA AlmiDecor, co daje Ci gwarancję wysokiej jakości, najlepszego designu, dobrego smaku i szczypty tajemnicy, które są niezbędne przy tworzeniu harmonijnych, luksusowych wnętrz.

Jeśli zatem cenisz styl AlmiDecor i identyfikujesz się z klimatem salonu sygnowanego logo naszej marki, z pewnością poczujesz ducha tych projektów. Jesteśmy pewni, że propozycje te będą doskonałym uzupełnieniem Twojego eleganckiego wnętrza, dodadzą mu charakteru i podbiją jego stylistykę. Wejdź zatem do naszego świata i poczuj się jak u siebie.

https://almidecor.com/pl/nowosci