Maciej Zień - Logo

Kolekcja Stone to wyjątkowe dywany zaprojektowane przez Macieja Zienia, cenionego polskiego projektanta mody i wnętrz.

Kolekcja tworzona była w duchu natury, a u jej podstaw leży inspiracja kamieniem. Wzory dywanów oddają piękno różnych rodzajów skał, m.in. marmuru i bazaltu, a dzięki zastosowaniu niezwykle miękkich nici szenilowych nawiązujących do barw ziemi, uzyskano bardzo naturalny efekt. W kolekcji znajdują się także dywany z motywem skarabeusza, który towarzyszy Maciejowi Zieniowi we wszystkich jego projektach. To znak rozpoznawczy polskiego projektanta, oznaczający szczęście i nieustanny rozwój.

Maciej Zień - Stone Collection
Maciej Zień - Stone Collection

Kolekcja Stone łączy w sobie design i funkcjonalność. Zastosowanie w dywanach technologii łatwego czyszczenia Magic Home sprawia, że wszelkie zabrudzenia łatwo poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania struktury dywanu.

Maciej Zień - Stone Collection

Stone Collection by Maciej Zień doskonale wpisuje się w filozofię przyświecającą produktom od słynnego projektanta. Mieszkanie ma być piękne, jakościowe i funkcjonalne, czyli „skrojone na miarę” użytkownika. Analogia do branży modowej nie jest przypadkowa. Obecne w ofercie naszego sklepu dywany z pewnością tworzone są w nawiązaniu do popularnych trendów. Jednocześnie pozostają to przedmioty użytkowe, a więc funkcjonalne. 

Stone Collection by Maciej Zień a piękne i nowoczesne dywany

Maciej Zień jest przede wszystkim projektantem ubrań, ale na tym nie kończą się jego rozległe talenty i zainteresowania. Wraz z zespołem utalentowanych projektantów i architektów wnętrz postanowił zabrać się za wyposażenie wnętrz, które łączy ponadczasowy styl z wygodą i funkcjonalnością. Czego można się spodziewać po tych produktach? 

Dlaczego dywany Carpet Door są tak nowoczesne?

Nowoczesne dywany Carpet Door, czyli jakie? Warto zacząć od tego, że ponadczasowa elegancja poszczególnych modeli osiągana jest w sposób, który szanuje środowisko naturalne. Niektóre z nich to produkty płasko tkane, inne zaś są niezwykle kunsztownymi arcydziełami ręcznego tkactwa wykonanymi z wiskozy. Jednocześnie posiadają antypoślizgowy podkład, co wydatnie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Na tym jednak nie koniec. Dywany marki Carpet Decor zostały stworzone zgodnie z wyznacznikami technologii Magic Home. Co to oznacza w praktyce? Włosie pokryto specjalną hydrofobową powłoką, dzięki czemu rozlane płyny mają znacznie utrudnione wsiąkanie w powierzchnię. To zaś oznacza mniej problemów z trudnymi zabrudzeniami. Również przykre zapachy nie będą miały tu tak łatwego dostępu. Produkty znanej marki są więc na wskroś praktyczne, co jeszcze bardziej skłania do ich nabycia.  

Maciej Zień – dywany Stone Collection

Dywany Stone Collection by Maciej Zień to przede wszystkim przedmioty inspirowane wzorami zaczerpniętymi z natury. Piękny i modny design w niczym nie przeszkadza jednak temu, by były to bardzo praktyczne projekty, których użytkowanie będzie prawdziwą przyjemnością.  

Motywy zaczerpnięte ze skał 

Maciej Zień w projektowaniu swoich dywanów pełnymi garściami czerpie z natury. Produkty z serii Stone Collection inspirowane są najpiękniejszymi kamieniami wykorzystywanymi dla wykończenia wnętrz. Mowa o bazalcie, marmurze czy piaskowcu. Jednocześnie wygląd tych akcesoriów sprawia, że są one uniwersalne. Można je wykorzystywać w stylizacjach nowoczesnych, loftowych czy nawet skandynawskich.  

Filtrowanie

Pokaż filtry więcej filtrów mniej filtrów

11 Produktów

Active filters
  1. Kategoria AlmiDecor Usuń