AlmiDecor

AlmiDecor.com – nowoczesna platforma sprzedażowa

AlmiDecor.com to nowoczesna, innowacyjna platforma sprzedażowa, skierowana do wszystkich osób, które poszukują unikalnych produktów wysokiej jakości do wyposażenia wnętrz. Nowy sklep to między innymi zaawansowana wyszukiwarka produktów, nowe funkcjonalności procesu transakcyjnego oraz platforma w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych. Zaawansowany mechanizm filtrowania produktów oraz intuicyjna kategoryzacja produktów to ukłon w stronę najbardziej wymagających klientów. Szczegółowe opisy produktowe oraz informacje techniczne pozwalają dostarczać im kompleksowej wiedzy na temat szerokiej oferty produktowej. Jak przystało na markę premium, odświeżony został także design nowej strony, który sprawia, że platforma jest czytelna i bardziej przejrzysta dla użytkownika.

„Projekt nowej platformy AlmiDecor.com oparliśmy na rozwiązaniach gwarantujących kompleksową obsługę klienta"

AlmiDecor wkracza do świata e-commerce

Zmieniająca się sytuacja rynkowa i duże zainteresowanie zakupami w internecie spowodowały, że właściciele spółki zadecydowali o zmianie modelu biznesowego z jednoczesnym zachowaniem wizerunku AlmiDecor jako marki premium. Zamknięcie sklepów stacjonarnych było świadomą decyzją, która jak się okazało – otwarła przed właścicielami jeszcze więcej możliwości rozwoju. Sklep internetowy to bowiem nieograniczona oferta produktowa, łatwe i szybkie zakupy z możliwością dostawy do domu, a co za tym idzie oszczędność czasu dla klientów, którzy poszukują wyjątkowych produktów do swojego domu. Dziś AlmiDecor to nowoczesny sklep internetowy maksymalnie sfokusowany na dostarczaniu szerokiej oferty produktów wysokiej jakości o unikalnym na rynku wzornictwie.

Nowy model biznesowy, nowy inwestor

Ważnym krokiem w procesie konsekwentnego rozwoju firmy i realizację spójnej strategii marki było nawiązanie współpracy z nowym inwestorem, którym została firma Fargotex – największy polski dystrybutor tkanin obiciowych i dekoracyjnych. Nowy zarząd spółki stawia sobie za cel prowadzenie innowacyjnej platformy sprzedażowej z szeroką ofertą unikalnych produktów do wyposażenia wnętrz. Wychodząc naprzeciw nowym i starym klientom AlmiDecor poszerzyło ofertę o nowe marki, style wnętrzarskie i kategorie produktowe.

Historia marki

Firma AlmiDecor została założona w 1991 roku. Dzięki nowoczesnemu podejściu do biznesu oraz dbałości o wysoką jakość produktów, szybko stała się kultową marką w segmencie premium. Do szybkiego wzrostu jej rozpoznawalności przyczyniły się takie aspekty jak wyjątkowa prezentacja produktów, nietypowe dla tamtych czasów, bogato dekorowane witryny sklepowe oraz obsługa klienta na wysokim poziomie. Pięknie zaaranżowane salony oraz wyjątkowa atmosfera, która w nich panowała przyciągały coraz to większe grono wiernych fanów, którzy poszukiwali oryginalnych mebli i dodatków do wnętrz w unikalnym wydaniu. Sieć AlmiDecor, posiadając ponad 50 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklepy w Pradze oraz w Wilnie, obsłużyła w ciągu 10 lat, ponad 6 milionów klientów! Obecnie marka AlmiDecor prowadzi nowoczesny sklep online www.AlmiDecor.com oferujący unikalne produkty premium.

„Do szybkiego wzrostu rozpoznawalności marki przyczyniła się spójna strategia marketingowa oraz konsekwentne stawianie na jakość produktów"

28 lat doświadczenia w branży

AlmiDecor to wyjątkowa marka znana w Polsce i za granicą, której początki działalności sięgają 1989 roku. Pasja, zaangażowanie, budowanie sieci lojalnych partnerów i kontrahentów oraz doświadczeni pracownicy to elementy, które złożyły się na sukces marki. AlmiDecor jest pionierem w swojej dziedzinie. Dowodem na to, jest otrzymana w 2008 roku nagroda GIA Awards, przyznawana za najbardziej innowacyjny koncept sklepu z branży wyposażenia wnętrz.