Wazon nowoczesny Jasper Black II wykonany z ceramiki

KOD
KA-WO-022
 • Kolekcja: WAZON JASPER BLACK
 • Rozmiar: 22 x 45 cm
 • Materiał: CERAMIKA
 • Kolor: CZARNY
Cena: 654 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Kliknij poniżej, aby otrzymać informację o dostępności tego produktu.

Powiadom mnie
credit-cardbezpieczne płatności
 • TPay
 • BLIK
 • PayPal
 • karta kredytowa
14 dni na zwrot

Szczegóły produktu

 • Marka AlmiDecor
 • Kolekcja WAZON JASPER BLACK
 • Kolor CZARNY
 • Materiał CERAMIKA
 • Wysokość (cm) 45
 • Szerokość (cm) 22

Opis produktu

Wazon nowoczesny Jasper Black II może być bardzo ciekawym i atrakcyjnym uzupełnieniem aranżacji salonu, sypialni czy innego pomieszczenia, na którego wyposażeniu bardzo nam zależy. Elegancka czerń z delikatnym złotym akcentem może się sprawdzić w różnych stylizacjach. Warto wiedzieć o nim nieco więcej po to, by odpowiednio wykorzystać jego potencjał w swoim domu. 

Wazon nowoczesny Jasper Black II – charakterystyka

Czym charakteryzuje się wazon nowoczesny Jasper Black II? Okazuje się, że nawet w stosunkowo prostej formie może tkwić duży potencjał. W tym przypadku niewątpliwie mamy do czynienia z wyposażeniem klasy premium. Świadczy o tym już jakość wykonania tego przedmiotu. Jest on inspirowany naturą, co jest widoczne w nieregularnej fakturze na zewnątrz naczynia. Wazon wykonano z ceramiki w barwie czarnej. Elementem charakterystycznym jest złoty akcent przebiegający w dwóch płaszczyznach. 

Co jeszcze warto wiedzieć o produkcie AlmiDecor? Wazon nowoczesny Jasper Black to produkt średniej wielkości. Jego szerokość wynosi 22 cm. Jest przy tym wysoki na 45 cm. To dość dużo, aby wstawić do niego nawet bardzo długie cięte kwiaty. Jednocześnie niewielka podstawa sprawia, że ten model nie będzie zajmował przesadnie dużo miejsca na stole.  

Czarny wazon nowoczesny Jasper Black II – dlaczego warto?

Co zyskujemy, kupując czarnywazon nowoczesny Jasper Black II? Czemu warto sięgnąć akurat po ten model? Przede wszystkim wśród zalet tego produktu musimy wymienić zarówno wytrzymałość, jak i ładny design. Jego zakup daje gwarancję posiadania w domu wazonu o designerskim wyglądzie. Produkt doskonale sprawdzi się nie tylko w użytku, ale przede wszystkim jako niebanalny element ozdobny. 

Ozdobny, ale i praktyczny czarny wazon do salonu 

Pamiętajmy o tym, że dobrej klasy wazon wcale nie musi być częścią wyposażenia domu, która jest wyciągana z szafki tylko na większe święta i okazje. Wręcz przeciwnie – tak udany produkt warto wykorzystywać często i stale eksponować.   

Gdzie sprawdzi się wazon nowoczesny Jasper Black II?

Czarny wazon nowoczesny Jasper Black II to model uniwersalny. Zawdzięcza to nieregularnej fakturze, ale przede wszystkim subtelnemu dodatkowi w postaci dwóch złotych pręg. Ten model świetnie sprawdzi się w domach z duszą, w których znajduje się sporo antyków lub dzieł sztuki. W podobny sposób czarny wazon nowoczesny wpasuje się do bardzo wielu nowoczesnych wnętrz. Także te przestrzenie, które nawiązują do natury, będą mogły zostać ozdobione czarnym wazonem nowoczesnym Jasper Black II. 

Jasper Black II – nie tylko na stół

Jednocześnie pamiętajmy o tym, że czarny wazon nowoczesny świetnie sprawdzi się nie tylko na stole. Można go eksponować także w witrynie, na komodzie lub specjalnie do tego przygotowanej półce na ścianie. Prezentowany model jest wyjątkowo ozdobny i nie ma najmniejszych powodów do tego, by nie skorzystać z jego niebanalnej estetyki.     

Dobrze wiedzieć

Wysyłka i dostawa

Dostawa w sklepie AlmiDecor.com jest darmowa, bez względu na wartość zamówienia.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Wysyłka i dostawa.

X

Zaloguj się albo podaj email żeby otrzymać powiadomienie

Zaloguj się